Sepetim ( 0 )
Kategoriler

Hakkımızda

     Şüphesiz ki Dünya’nın en büyük sektörü perakende sektörüdür.  Bu rekabet ortamı içerisinde kontrolsüz bir büyüme ve profesyonel kararlar almak her zaman geri dönüşü olmayan sonuçlar doğurur. Bizde bu sektörün kuruyemiş perakende satışının şube içi çözümleri alanında uzmanlaşarak, bu sektörde şube sayısını artırmayı ve büyümeyi hedefleyen müşterilerimiz için onlara uygun cihazları ve programları sektörün ihtiyacını çözecek şekilde tasarladık ve ürettik.

1990 Yılından itibaren dos versiyonu ile başladığımız programımız çağın gereksinimlerini karşılayacak şekilde biçimlenerek günümüze kadar gelmiştir.

Kıvancımız odur ki sektörünün öncüsü olan firmamız yine kuruyemiş sektörünün ileri gelen kurumsal firmalarına çözüm ortaklığı yaparak onların da bu sektörde daha da ileri gitmelerine vesile olmuştur.

Daha profesyonel ürünleri sektörün hizmetine sunmak için gayret gösteren firmamız  01 Nisan 2010 tarihinden itibaren kendi binamızda, güçlendirdiğimiz kadromuzla hizmet vermektedir. İddiamız odur ki; tasarım ve tescili firmamıza ait olan ve şuan Dünyada muadili bulunmayan “Midipos II” Cihazını 500 M2 lik binamızda kendi bünyemizde üretmekteyiz.